Trwa ładowanie...
dndkir7
Wybory 2020. Ostra walka o głosy. PO otwiera "Aleję afer PiS-u"

Wybory 2020. Ostra walka o głosy. PO otwiera "Aleję afer PiS-u"

Wybory prezydenckie już za 18 dni. Kandydaci coraz ostrzej walczą o głosy wyborców. Koalicja Obywatelska jako pierwsza wytacza ciężkie działa. Pokaże i udostępni do oglądania "Aleję afer PiS-u”. Będzie to mobilna ekspozycja zlokalizowana w centrum Warszawy.
Share
dndkir7

Kampania wyborcza się rozpędza. Kandydaci ruszyli w Polskę i wytaczają coraz cięższe działa w kierunku przeciwników. Koalicja Obywatelska pokaże dziś i udostępni do oglądania "Aleję afer PiS-u” - informuje 300POLITYKA. Ekspozycja ma być otwarta w centrum Warszawy i dostępna do oglądania.

Jak zauważa portal, tego typu ekspozycje są elementem większości kampanii, tym razem Platforma pierwsza z nią występuje.

dndkir7

Tymczasem według badań, Andrzej Duda cały czas ma największe szanse na zwycięstwo w wyborach 2020. Najnowszy sondaż prezydencki IBRiS dla WP wskazuje, że największym rywalem obecnie urzędującej głowy państwa jest Rafał Trzaskowski. Polityk PO jest najmocniejszym kandydatem opozycji zarówno jeśli chodzi o osoby zdecydowane, jak i te, które wciąż nie wiedzą jeszcze, na kogo oddadzą swój głos 28 czerwca.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dndkir7

Podziel się opinią

Share
dndkir7
dndkir7
Więcej tematów