Trwa ładowanie...
d1hghzg
wybory

Wybory 2020. Debata prezydencka odwołana. TVN decyzję tłumaczy obradami Sejmu

Wybory 2020. Zaplanowana na 19 czerwca debata prezydencka organizowana przez TVN została odwołana. Jako powód oficjalnie podawane są obrady Sejmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Debata prezydencka w TVN odwołana
Wybory 2020. Debata prezydencka w TVN odwołana (PAP)
d1hghzg

Wybory 2020. Debata prezydencka odwołana

19 czerwca miała odbyć się debata prezydencka na antenie TVN. Stacja poinformowała jednak o odwołaniu debaty. Powód? Zaplanowane na ten sam dzień obrady Sejmu. W taką przyczynę nie wierzy kandydat Konfederacji na prezydenta, Krzysztof Bosak.

"Debata TVN odwołana. Przyczyna? Sztaby PAD i Trzaskowskiego nie potwierdziły udziału. To pokazuje dwie rzeczy: 1. PAD i RT boją się dyskusji. Boją się konfrontacji z kontrkandydatami z którymi obecnie rywalizują o drugą turę.2. W TVN nie ma woli robić debaty bez Trzaskowskiego” – napisał Krzysztof Bosak na Twitterze.

d1hghzg

Wybory 2020. Debata tylko w TVP

Wiele wskazuje na to, że debaty prezydenckiej nie zorganizuje także Polsat. Udziału w niej nie potwierdzili Rafał Trzaskowski (Koalicja Obywatelska) i Andrzej Duda (kandydat Prawa i Sprawiedliwości). To oznaczałoby, że jedyna debata, jaka odbędzie się przed pierwszą turą wyborów prezydenckich, będzie zorganizowana przez TVP.

Debata prezydencka odbędzie się 17 czerwca. Jej początek zaplanowano na godzinę 21:00. Podobnie, jak poprzednią debatę, poprowadzi ją prezenter "Wiadomości", Michał Adamczyk. Bezpośrednia transmisja debaty odbędzie się na antenie TVP1 oraz TVP Info. Debatę prezydencką możesz obejrzeć w środę 17.06 o godzinie 21:00 w WP Pilot.

Zobacz także: Debata prezydencka 2020. Jarosław Gowin: Andrzej Duda musi być sobą

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1hghzg

Podziel się opinią

Share
d1hghzg
d1hghzg
Więcej tematów