Trwa ładowanie...

Wybory 2020. Andrzej Duda: Stwórzmy "Koalicję Polskich Spraw"

- Spotkajmy się na spokojnie po wyborach prezydenckich 12 lipca, porozmawiajmy o sprawach, które są najistotniejsze. Od najwyższego szczebla, aż do działalności samorządowej - mówił w czwartek Andrzej Duda. - Wiem, że są między nami różnice, ale chodzi o wspólne sprawy - dodał.

Wybory 2020. Andrzej Duda: Stwórzmy "Koalicję Polskich Spraw"Źródło: PAP
d46jo5i
d46jo5i

- Wiele niepokoju wśród Polaków pojawia się w związku z tym, czy sytuacja po epidemii koronawirusa będzie stabilna czy nie, czy w polityce będą rozwiązania, które nas wyprowadza z kryzysu, czy będą kłótnie czy awantury. Polacy oczekują konsekwentnych, stabilnych działań - mówił prezydent Andrzej Duda. - Żeby się tak działo potrzeba spokojnej, stabilnej polityki, współdziałania i tworzenia rozwiązań, które pomogą rozwijać nasz kraj. Dokładnie taką politykę chcę realizować - dodawał.

Prezydent Andrzej Duda stwierdził, że ma propozycje dla "całej sceny politycznej". A przede wszystkim dla tych, którzy "podzielają wartości, takie jak rodzina i jej dobro, wspólnota kulturowa i tradycja".

"Spotkajmy się na spokojnie po wyborach 12 lipca"

- Na polskiej scenie politycznej są ludzie, którzy stanowią wspólnotę poglądów najważniejszych. Apeluję do wszystkich polityków, którzy są zaangażowani po stronie PSL, Koalicji Polskiej, Konfederacji. Spotkajmy się na spokojnie po wyborach prezydenckich 12 lipca, porozmawiajmy o sprawach które są najistotniejsze. Od najwyższego szczebla, aż do działalności samorządowej - mówił Andrzej Duda. - Wiem, że są między nami różnice, ale chodzi o wspólne sprawy - dodawał.

I zaproponował, aby powstała Koalicja Polskich Spraw. - Ustalmy wspólne stanowisko. Taka polityka jest potrzebna, bo mamy przed sobą niepowtarzalną szansę - mówił Duda.

Zobacz też: Jarosław Kaczyński zniknął?

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d46jo5i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46jo5i
Więcej tematów