Trwa ładowanie...
d1ike4a

Wszedł do mieszkania kobiety i ukradł kosztowności. Zatrzymała go policja

Policjanci z Polkowic (woj. dolnośląskie) zatrzymali 34-latka podejrzanego o rozbój na kobiecie w jej własnym mieszkaniu. Na wniosek prokuratury sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wszedł do mieszkania kobiety i ukradł kosztowności. Zatrzymała go policja
(Policja.pl)
d1ike4a

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój. Napadł on na kobietę w jej własnym mieszkaniu i ukradł z niego pieniądze oraz kosztowności.

Sprawca przyszedł do mieszkania pokrzywdzonej. Kobieta znając mężczyznę, otworzyła drzwi i wpuściła go do środka. Wówczas napastnik przemocą i groźbami zmusił ją do zażycia nieznanej substancji, która doprowadziła kobietę do utraty świadomości. Po doprowadzeniu ofiary do stanu bezbronności, sprawca splądrował mieszkanie kradnąc m. in. biżuterię, odzież męską oraz gotówkę. Łączne straty oszacowano na kwotę blisko 8 tysięcy złotych.

W toku dalszych czynności okazało się, że to nie jedyne przestępstwo, którego dopuścił się na szkodę tej kobiety zatrzymany mężczyzna. Policjanci ustalili, że wcześniej podejrzany okradł ją, zabierając telefon komórkowy o wartości ok. 1000 złotych.

d1ike4a

Zatrzymany usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Za przestępstwa, o które jest podejrzany, grozi mu teraz kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 2 miesiące.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1ike4a

Podziel się opinią

Share

d1ike4a

d1ike4a
Więcej tematów