Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
kampania
10-09-2007 (15:40)

Wspólny start w wyborach LPR, UPR i Prawicy RP


Liga Polskich Rodzin, Unia Polityki Realnej i Prawica Rzeczypospolitej wspólnie wystartują we wcześniejszych wyborach parlamentarnych - zapowiedział na konferencji prasowej w Sejmie polityk LPR Janusz Dobrosz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wspólny start w wyborach LPR, UPR i Prawicy RP
(PAP)
WP

Poseł Prawicy Rzeczypospolitej Artur Zawisza zapowiedział, że wspólny komitet wyborczy tych ugrupowań będzie się nazywał: Liga Prawicy Rzeczypospolitej.

Janusz Dobrosz powiedział, że partie doszły "do politycznego porozumienia". Jak mówił, wyborczy sojusz "będzie nowym otwarciem w polityce".

Główne cele, jakie stawia sobie Liga Prawicy Rzeczypospolitej to: prowadzenie polityki na rzecz cywilizacji życia i praw rodziny, silna pozycja Polski, obniżanie podatków i wprowadzenie większościowej ordynacji w wyborach do Sejmu.

WP

W deklaracji przedstawionej podczas konferencji prasowej w Sejmie podkreślono, że nowo powołany komitet sprzeciwia się m.in. wprowadzeniu waluty euro, chce zagwarantować trwałość wzrostu gospodarczego m.in. przez obniżanie podatków. Komitet będzie także chciał wprowadzić większościową ordynację wyborczą i znieść finansowanie partii z budżetu.

Polub WP Wiadomości
WP
WP