Trwa ładowanie...
d3liih6

Wróciła z wycieczki i nie poznała domu

Jak mogą zakończyć się młodzieżowe imprezy, bez nadzoru dorosłych, przekonała się ostatnio mieszkanka Grodziska Mazowieckiego. Kobieta po powrocie z zagranicznej wycieczki nie poznała swojego domu, w którym przebywał podczas jej nieobecności 14-letni syn.

Share
d3liih6

Bardzo nieprzyjemna niespodzianka czekała na mamę nastolatka, która na kilka dni wybrała się na zagraniczną wycieczkę. Po powrocie z trudem poznała swój dom. Budynek był bez rynien i oświetlenia, wewnątrz, oprócz braków niektórych wartościowych przedmiotów, zobaczyła m.in. przewrócony kuchenny kredens, uszkodzony telewizor, wieżę, a nawet dziurę w jednej ze ścian.

Jak ustalili grodziscy policjanci sprawcami zdemolowania domu przy ul. Willowej byli znajomi syna kobiety. 14-latek wykorzystał nieobecność mamy na zorganizowanie otwartej imprezy w swoim domu. Jak zeznał policjantom, sam nie spodziewał się takiego zachowania swoich kolegów i koleżanek.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz ustalają sprawców zdemolowania domu. Funkcjonariusze zainteresują się także zachowaniem nieletniego organizatora imprezy.

d3liih6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3liih6
Więcej tematów