Trwa ładowanie...

Wpadka Ministerstwa na Twitterze. "Bezczelne są ku*** i zuchwałe"

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej skomentowało na Twitterze artykuł dziennikarza Onetu. Jak tłumaczy resort wpis "Bezczelne są ku*** i zuchwałe" został opublikowany przez osobę nieuprawnioną do korzystania z niego.

Share
Wpadka Ministerstwa na Twitterze. "Bezczelne są ku*** i zuchwałe"
Źródło: Pixabay.com
d35b6q6

Komentarz został opublikowany do artykułu dziennikarza Marcina Wyrwała "Frank Schwabe: Polska nie może nam mówić, co możemy robić, a czego nie". W tekście niemiecki poseł skomentował zaproszenie do jego kraju Ludmiły Kozłowskiej. To szefowa Fundacji Otwarty Dialog, która została wydalona z Polski za krytykę PiS. Polityk stwierdził m.in., że "polski rząd ma problem z przyjmowaniem krytyki".

Na profilu resortu na Twitterze ktoś zamieścił link co materiału z komentarzem. "Na niemieckim portalu Der Onet dowiemy się, jaka jest opinia niemieckiego posła, który twierdzi, że 'Polska nie będzie im mówić, co mają robić'. Ale już Niemcy to mogą Polsce mówić, co ma robić. 'Bezczelne są te k** i zuchwałe'" - napisano.

Ministerstwo zareagowało w ciągu kilkunastu minut i wpis zniknął z ich profilu. Resort tłumaczył, że tweet to "najprawdopodobniej aktywność osoby nieuprawnionej do korzystania z niego". "Wszystkich, którzy czują się urażeni treścią, przepraszamy za niewystarczające zabezpieczenie konta, co w konsekwencji doprowadziło do tej sytuacji" - dodano w kolejnym komunikacie.

W innych wpisach ministerstwo podkreśliło, że "absolutnie potępiają tego typu treści". Na sugestię czy sprawa zostanie zgłoszona na policję resort odpowiedział, że "obieca podjąć odpowiednie kroki, o których ma zamiar poinformować".

d35b6q6

Zobacz także: Opozycja przyłapała prezydenta Poznania na gorącym uczynku. Reklamował swoją stronę na profilu miasta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d35b6q6

Podziel się opinią

Share
d35b6q6
d35b6q6
Więcej tematów