Trwa ładowanie...
d4970rz

WOŚP. Tusk oferuje dzień w Brukseli. Jest jedno poważne "ale"

W ramach aukcji WOŚP można wylicytować dzień z szefem Rady Europejskiej w Brukseli. W pakiecie m.in. partia w Scrabble. Licytujący muszą być jednak przygotowani na to, że sami opłacą przelot do i z Brukseli oraz ewentualny nocleg.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Tusk wspiera WOŚP
Donald Tusk wspiera WOŚP (PAP/EPA)
d4970rz

Anna Lewandowska, Artur Boruc, Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek, politycy i artyści przekazali na aukcję WOŚP różne przedmioty. Donald Tusk zdecydował się na aukcję obejmującą spędzenie z nim dnia w Brukseli.

W programie jest zwiedzanie siedziby Rady Europejskiej w Brukseli, obiad z szefem Rady Europejskiej D. Tuskiem, pamiątkowe zdjęcie, a w prezencie gra Scrabble z dedykacją oraz możliwość rozegrania partii z politykiem. - Zapraszam do Brukseli na wspólny obiad i – dla chętnych – na partyjkę scrabble – zachęca Donald Tusk.

d4970rz

Zobacz jak zmieniał się Jurek Owsiak:

Osoby, które licytują dzień z politykiem muszą się przygotować, że będą musiały wydać sporo więcej niż koszt aukcji. Zaproszenie nie obejmuje kosztów przejazdu do i z Brukseli oraz ewentualnego noclegu. Termin wizyty jest do ustalenia ze zwycięzcą. Zaproszenie jest ważne dla dwóch osób (zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą).

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

*Zobacz także: Michał Kamiński o aferze wokół NBP. „To może PiS bardzo zaszkodzić” *

d4970rz

Podziel się opinią

Share

d4970rz

d4970rz
Więcej tematów