Trwa ładowanie...

WOŚP Szczecin 2019. 13 stycznia startuje finał 27. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już 13 stycznia na Łasztowni w Szczecinie odbędzie się miejski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Całą imprezę wspierają szczecińscy artyści, sportowcy i politycy.

Share
WOŚP Szczecin 2019. 13 stycznia startuje finał 27. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Źródło: East News
d3sou8l

WOŚP Szczecin 2019 – atrakcje, koncerty

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczecinie rozpocznie się o godz. 14:00 poprzez biegowy happening „Policz się z cukrzycą”. Start i meta usytuowane są na wysokości Starej Rzeźni.

W sali Iluzjon Starej Rzeźni odbędzie się wiele licytacji i koncertów. Wśród zapowiadanych artystów znajdują się: Kapitan Stereo, Konkret (Łukasz Ostrowski), Sebastian Kamiński, Afrik, LUKI, Afrosamba i Jantar Happy Singers. Swoje programy taneczne będą miały m.in. szkoły Rebel Dance czy Irish Rhytms.

d3sou8l

Otwarta będzie kawiarenka sceniczna, w której odbędą się spotkania ze znanymi szczecińskimi sportowcami:
- Konrad Wasielewski – wioślarz, Mistrz Polski, Europy, Świata i Olimpijski w czwórce podwójnej;
- Agnieszka Skrzypulec - reprezentantka Polski w żeglarstwie w klasie 470, uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 i 2016. Złota medalistka Mistrzostw Świata w Salonikach w 2017r.;
- Mariusz Podkalicki – czterokrotny Mistrz Polski i trzykrotny Wicemistrz Polski w wyścigach samochodowych;
- Kamil Serafin – aktualny Mistrz Polski w wyścigach samochodowych Kia Picanto;
- Marcin Zieliński – motorowodniak, brązowy medalista Mistrzostw Europy w klasie O 125, Wicemistrz Świata w klasie O 175.

Wystawione będą ekspozycje pojazdów i sprzętu służb mundurowych: Wielonarodowy Korpus Północno-Wschodni, 12 Szczecińska Dywizja Zmechanizowana, OSP Szczecin-Śmierdnica, WOPR Szczecin, Straż Miejska w Szczecinie. Oprócz tego będzie można zobaczyć ekspozycje samochodów wyścigowych, rajdowych, terenowych, zabytkowych oraz motocykli.

Finał WOŚP zostanie zwieńczony przez „Światełko do nieba”, ogromny pokaz fajerwerków.

d3sou8l

Podziel się opinią

Share
d3sou8l
d3sou8l
Więcej tematów