Trwa ładowanie...
d2an6lk

WOŚP grał dla najmłodszych. Gdzie był rzecznik praw dziecka?

Rzecznikowi Praw Dziecka wytknięto, że był niewidoczny, kiedy dla dzieci grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wiemy, co robił wtedy Mikołaj Pawlak i co sądzi o WOŚP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiemy, co Mikołaj Pawlak sądzi o WOŚP
Wiemy, co Mikołaj Pawlak sądzi o WOŚP (FORUM)
d2an6lk

Pieniądze zebrane przez WOŚP zostaną przeznaczone na "zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej". Dorota Zawadzka, znana jako Superniania, zauważyła nieobecność jednej z osób przy tej akcji.

"Ktoś widział gdzieś pana Pawlaka? Pełni zaszczytny urząd rzecznika praw dziecka, a nie widać go w największej akcji społecznej pomagającej dzieciom" - napisała na Twitterze.

Wiemy, gdzie był rzecznik praw dziecka

Mamy odpowiedź rzecznika praw dziecka. - Zagrałem w tegorocznej Orkiestrze ze sztabem nr 3687 w podwarszawskim Legionowie, przekazując wiele przedmiotów na licytację - powiedział w rozmowie z WP Mikołaj Pawlak.

d2an6lk

Zobacz też: WOŚP 2020. Wicerzecznik PiS przyszedł do studia bez serduszka, wyszedł już z nim

Jak zaznaczył, "zawsze wspierał i będzie wspierał każdą inicjatywę, która przyczynia się do poprawy ochrony praw dzieci, w tym w szczególności prawa do ochrony zdrowia i życia".

"Gorąco namawiam wszystkich, którym dobro dzieci leży na sercu, by zawsze pomagali najmłodszym jak tylko mogą, bo od dzieci zależy nasza przyszłość. Jeśli zapewnimy dzieciom bezpieczeństwo, otoczymy je troską i miłością, w przyszłość będziemy mogli spojrzeć z optymizmem. Jeśli będziemy mieć wielkie serca, każdego dnia, żadne podziały nie będą nam straszne" - dodał.

Nie odniósł się do pytania, czy nosił serduszko WOŚP i nie ocenił Jurka Owsiaka, który jest krytykowany przez PiS. A Mikołaj Pawlak był kandydatem PiS na rzecznika praw dziecka.

Przeczytaj także:

WOŚP 2020. Jurek Owsiak podsumował 28. finał Orkiestry

WOŚP podjęła kroki prawne. Skarży trzech dziennikarzy TVP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2an6lk

Podziel się opinią

Share
d2an6lk
d2an6lk
Więcej tematów