Trwa ładowanie...

WOŚP 2021 trwa. 29. finał WOŚP na żywo: wywiady i relacje prosto ze sztabu [RELACJA]

WOŚP 2021 trwa. 29. finał WOŚP już dziś, w niedzielę 31 stycznia. W sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie praca wre. Pokażemy kulisy tej pracy, rozmowy z wolontariuszami, a także gośćmi specjalnymi, którzy przez cały dzień będą pojawiali się w głównym sztabie WOŚP. Zapraszamy.

Share
d2h2a8m

To już dziś. WOŚP 2021 to właśnie ten dzień - 29. finał WOŚP, który rozgrywa się właśnie 31 stycznia. W tym roku, z powodu epidemii koronawirusa i panujących obostrzeń związanych z reżimem sanitarnym, WOŚP wyjątkowo odbywa się bez udziału publiczności. Koncerty przez cały dzień transmitowane będą w mediach społecznościowych WOŚP.

Mimo obostrzeń praca na ulicach oraz w sztabach WOŚP w całej Polsce trwa. Wolontariusze swoje puszki odebrali już wcześniej. W tym roku datki można przekazywać zarówno stacjonarnie, jak i wirtualnie - do specjalnie przygotowanych "wirtualnych puszek" WOŚP.

W studiu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie przez cały dzień będą pojawiali się goście specjalni. Pokażemy te rozmowy, a także pracę sztabowców zza kulis, więc zachęcamy do śledzenia naszej relacji. Start już po godzinie 10.

Relację z 29. finału WOŚP możecie też śledzić na naszej stronie. Zachęcamy do kliknięcia! Znajdziecie tam najważniejsze informacje ze wszystkich sztabów z Polski i zagranicy.

Wy też kwestujecie dziś na ulicach? Wspieracie WOŚP lub pracujecie w sztabie? Dajcie nam znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d2h2a8m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h2a8m
d2h2a8m
Więcej tematów