Trwa ładowanie...

Włochy: zbiorowy gwałt i morderstwo 16-latki. Sprawcami imigranci

Włochy – zatrzymano czterech sprawców brutalnego gwałtu oraz mordu na 16-letniej Włoszce Desiree Mariottini. Oprawcami byli nielegalni imigranci. Dwóch pochodziło z Senegalu, a pozostali z Gambii oraz Nigerii.

Share
Włochy: zbiorowy gwałt i morderstwo 16-latki. Sprawcami imigranci
Źródło: iStock.com
d2am390

Włochy – 16-latka ofiarą zwyrodnialców

16-letnia Desiree Mariottini została brutalnie zgwałcona oraz zamordowana w dzielnicy San Lorenzo w Rzymie. W dniu jej śmierci wysłała rodzicom jedynie lakoniczną wiadomość, w której informowała, że nie zdążyła na autobus i przenocuje u przyjaciół. Kilkanaście godzin później jej ciało znaleziono w jednym z budynków przejętych przez grupę przestępczą zajmującą się handlem narkotykami.

Włochy - dantejskie sceny w Rzymie

Włoskie media już okrzyknęły sprawców brutalnej zbrodni mianem bestii. Mężczyźni odurzyli dziewczynę mieszanką ciężkich narkotyków. Po tym, jak 16-latka straciła przytomność, przystąpili do gwałtu. Nad swoją ofiarą znęcali się przez 12 godzin. Świadek zdarzenia informuje, że nad dziewczyną pastwiło się nie czterech, ale nawet ośmiu mężczyzn. Oficjalną przyczyną śmierci Desiree Mariottini miało być przedawkowanie.

d2am390

Włochy – nielegalni imigranci coraz groźniejsi

Włosi mają już dość braku kontroli władz nad Rzymem. Handlarze narkotyków przejmują kolejne budynki. Mieszkańcy Wiecznego Miasta boją się wychodzić na ulice, ponieważ historii takich jak ta jest o wiele więcej. Za gwałt oraz morderstwo Desiree Mariottini odpowie czterech mężczyzn. Pośród nich znalazł się Nigeryjczyk, Gambijczyk oraz dwóch obywateli Senegalu. Żaden z napastników nie miał prawa przebywać na terenie Włoch. Dwóch ubiegało się o zezwolenie na pobyt we Włoszech z pobudek humanitarnych. Pozostali otrzymali nakaz opuszczenia Italii. Wszyscy byli karani oraz spisywani za posiadanie oraz handel narkotykami.

Włochy będą walczyć

Minister spraw wewnętrznych, wicepremier Matteo Salvini nie pozostał obojętny wobec zbrodni na 16-latce. Zapowiada wypowiedzenie wojny nielegalnym imigrantom, którzy panoszą się w Rzymie i całych Włoszech.

d2am390

Podziel się opinią

Share
d2am390
d2am390
Więcej tematów