Trwa ładowanie...
d31dmau

Właścicielka biura podróży zatrzymana. Usłyszała 23 zarzuty

49-letnia właścicielka jednego z opolskich biur podróży miała dopuścić się serii oszustw na łączną kwotę 100 tys. złotych. Kobieta została zatrzymana, a w sprawie toczy się śledztwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobiecie grozi do 8 lat więzienia
Kobiecie grozi do 8 lat więzienia (East News)
d31dmau

Postępowanie dotyczy działalności biur podróży K-Travel i Opolanin. Pierwsze doniesienia ws. nieprawidłowości zgłoszono opolskiej policji we wrześniu tego roku. Klienci skarżyli się, że pobrano od nich zaliczki lub całe należności na konto wycieczek, ale pieniądze nie dotarły do biur będących organizatorami wypoczynku. Wśród pokrzywdzonych znaleźli się mieszkańcy woj. opolskiego i dolnośląskiego.

Jak dotąd właścicielce biura postawiono 23 zarzuty oszustwa. Kobieta miała wyłudzić w sumie 100 tys. złotych. Wobec podejrzanej prokurator zastosował dozór policyjny i zakazał jej prowadzenia działalności o charakterze turystycznym. Grozi jej do 8 lat więzienia.

d31dmau

Śledczy twierdzą, że skala wyłudzeń może być jeszcze większa, gdyż na policję zgłaszają się kolejni pokrzywdzeni. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które zostały w podobny sposób oszukane. Mogą one zgłosić się osobiście do KMP w Opolu lub zadzwonić pod numer 77 4222545 bądź 77 422 2546.

Zobacz: Awantura o TK. Zaskakujący komentarz Joanny Lichockiej pod adresem Andrzeja Dudy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d31dmau

Podziel się opinią

Share

d31dmau

d31dmau
Więcej tematów