Trwa ładowanie...
d1z7sa2

Wielkopolska. Premier Morawiecki odwiedzi dziś Poznań. W mieście utrudnienia

W piątek Mateusz Morawiecki odwiedzi mieszkańców Wielkopolski. Jednym z miast do których premier dotrze będzie Poznań. Tam spotka się z przedsiębiorcami i pracownikami mniejszych firm.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W piątek premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Wielkopolskę
W piątek premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Wielkopolskę (East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER)
d1z7sa2

Premier Mateusz Morawiecki dziś wybierze się w podróż służbową po Wielkopolsce. W planie ma m.in odwiedzenie Poznania i spotkanie się z lokalnymi przedsiębiorcami.

Mateusz Morawiecki w Wielkopolsce

Pierwsze spotkanie Mateusza Morawieckiego na Wielkopolsce odbędzie się w Dęborzycach koło Pniew. Tam premier porozmawia z pracownikami i zarządem z zakładu WOObit E.K.J.

d1z7sa2

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu

Kolejnym punktem podróży premiera będzie Wielkopolska Izba Rzemieślnicza. Tu po południu odbędzie się spotkanie Mateusza Morawieckiego z przedstawicielami małych firm.

Utrudnienia w Poznaniu

W związku z przyjazdem premiera Mateusza Morawieckiego do Poznania, przejazd po niektórych ulicach może być utrudniony. Już po godz. 12:00 dziedziniec Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej będzie zamknięty dla samochodów.

d1z7sa2

Źródło: epoznan.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Spektakularna historia upadku. Z globalnej marki stali się firmą z zaledwie jednym sklepem w Stanach Zjednoczonych

d1z7sa2

Podziel się opinią

Share

d1z7sa2

d1z7sa2
Więcej tematów