Trwa ładowanie...
d2tmixj
d2tmixj

Wielki koncert w rocznicę upadku komunizmu

W czwartek wieczorem na terenie Stoczni Gdańsk – Młode Miasto zabrzmią największe przeboje polskich i zagranicznych gwiazd. Na scenie, podczas ponad pięciogodzinnej imprezy, będzie można zobaczyć Kylie Minogue oraz zespół Scorpions, a także Korę, Tomka Lipińskiego & TILT, Lombard i Kombii. To wielkie muzyczne show upamiętnia historyczne przemiany, których symbolem jest 4 czerwca 1989 – dzień pierwszych, częściowo wolnych wyborów w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2tmixj

20 lat wolnej Polski i Europy to doskonały moment na uczczenie tych historycznych wydarzeń. Oficjalne obchody 20. Rocznicy Odzyskania Wolności i Upadku Komunizmu w Europie Środkowej zaplanowane zostały na 3 i 4 czerwca br. Po konferencjach, w których wezmą udział przedstawiciele krajów dawnego bloku komunistycznego m.in. Czech, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Niemiec oraz Polski zaplanowany został w Gdańsku wieczorny koncert Zaczęło się w Polsce.

Podczas koncertu wystąpią dwie gwiazdy światowego formatu: Kylie, która po raz pierwszy zagra w Polsce, oraz legendarny zespół Scorpions. Na scenie będzie można również zobaczyć polskie gwiazdy - Lombard, Kombii, Tomka Lipińskiego & TILT oraz Korę - które zaprezentują swoje największe przeboje. Ponad 5 godzinny koncert odbędzie się 4 czerwca, start o godzinie 19.00 (wejście od godziny 16.00) na terenie Stoczni Gdańskiej - Młode Miasto .

Wszelkie wpływy z biletów zostaną przekazane na cele statutowe Europejskiego Centrum Solidarności, w szczególności edukację. Koncert przewidziany jest na 100 tysięcy osób.

d2tmixj

Podziel się opinią

Share

d2tmixj

d2tmixj
Więcej tematów