Trwa ładowanie...
d39q6lv

Wielka Światowa Nowenna Pompejańska. Wspólna modlitwa 100 tysięcy wiernych potrwa 54 dni

13 maja rozpoczyna się Wielka Światowa Nowenna Pompejańska. Od dzisiaj przez kolejne tygodnie, do 5 lipca, około sto tysięcy wiernych będzie się codziennie wspólnie modliło o nawrócenie grzeszników i ustanie pandemii koronawirusa. Inicjatorem modlitwy jest ks. Teodor Sawielewicz.
Share
Wielka Światowa Nowenna Pompejańska rozpoczyna się 13 maja. Potrwa 54 dni
Wielka Światowa Nowenna Pompejańska rozpoczyna się 13 maja. Potrwa 54 dniŹródło: Pixabay
d39q6lv

Nowenna Pompejańska

Ks. Teodor Sawielewicz, który zainicjował modlitwę - Wielką Światową Nowennę Pompejańską - chciałby, by pomogła ona w nawróceniu grzeszników. O jednej rzeczy modlący się muszą jednak przede wszystkim pamiętać. Jak zaznacza kapłan, "grzesznikiem, który najbardziej potrzebuje nawrócenia, jesteś Ty sam i to Twoje nawrócenie najowocniej wpłynie na losy świata".

Nowenna Pompejańska - inwestycja w zbawienie

"Inwestujemy różnie. Inwestujemy swój czas, siły, środki finansowe. W życiu wszystkiego mieć nie można, więc siłą rzeczy w jedne rzeczy inwestujemy, z innych rezygnujemy. Czy zainwestowałeś w swoje nawrócenie, czy dbasz o to, by mieć co dawać innym?Jeśli inwestujesz dużo sił i czasu w swoją firmę lub pracę, by one przyniosły zyski, czy nie warto zarazem inwestować czas i siły w modlitwę za grzeszników, spośród których Ty jesteś pierwszy? Czy chcesz podjąć niemały wysiłek modlitwy o rozpalenie Duchem Świętym grzeszników, spośród których jesteś pierwszy, by ten grzesznik zapalał swoją wiarą, modlitwą i gorliwością innych?” - od takich słów zaczyna się opis wydarzenia na Facebooku, które rozpoczyna się 13 maja.

d39q6lv

Nowenna Pompejańska dla wszystkich, którzy martwią się o zdrowie w dobie pandemii koronawirusa

"Pewnie martwisz się o niesprawiedliwości współczesnej cywilizacji, choroby, potencjalne konflikty zbrojne. Możliwe, że zastanawiasz się, co możesz zrobić, by mieć dobry wpływ na zażegnanie tych niebezpieczeństw” – takimi słowami zwraca się do wiernych ks. Teodor Sawielewicz.

Nowenna Pompejańska – przez 54 dni modlić będą się ludzie z całego świata

W dniach od 13 maja do 5 lipca 2020 tysiące osób na całym świecie będzie odmawiać wspólnie różaniec o wstawiennictwo Matki Bożej i wysłuchanie ich próśb.

d39q6lv

"W zaledwie 54 dni, trwającej codziennie nowenny, odmieńmy życie obdarowanych naszym wstawiennictwem i pozwólmy, by poprzez liczne nawrócenia ten świat stał się coraz lepszy, bezpieczny i zdrowszy w oparciu o łaskę, płynącą z Serca Jezusa” – zaznacza inicjator Nowenny Pompejańskiej.

Inauguracja Nowenny Pompejańskiej odbędzie się w Święto Matki Boskiej Fatimskiej, w środę 13 maja godz. 20:30 na Facebooku i kanale YouTube "TeoBańkologia” w czasie nabożeństwa fatimskiego on-line.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d39q6lv

Podziel się opinią

Share
d39q6lv
d39q6lv
Więcej tematów