Trwa ładowanie...

Związał, owinął folią i brutalnie pobił

Zaczęło się od przypadkowej znajomości, skończyło tragedią

Związał, owinął folią i brutalnie pobił
d1zibku
d1zibku

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, groźby i użycie przemocy. - Jak wynika z relacji pokrzywdzonej, między nią, a Kamilem M. doszło do sprzeczki. 23-latek owinął jej głowę folią spożywczą, związał ręce, a następnie brutalnie ją pobił. Zakrwawiona kobieta została znaleziona przez sąsiada na klatce schodowej - informuje Komenda Stołeczna Policji .

Do zdarzenia doszło nad ranem w jednej z kamienic przy ulicy Polnej. Mieszkaniec budynku, na schodach między 4 a 5 piętrem, znalazł swoją sąsiadkę. Kobieta miała związane ręce, a głowę owiniętą folią spożywczą. 41-latka była zakrwawiona i dotkliwie pobita.

Jak wynika z jej relacji, wszystko zaczęło się od przypadkowej znajomości w drodze powrotnej ze sklepu, do którego około trzeciej nad ranem udała się 41-latka. Pokrzywdzona poznała dwie młode osoby, kobietę i mężczyznę, których zaprosiła do swojego mieszkania, gdzie cała trójka piła alkohol.

W pewnym momencie, w nie do końca jasnych okolicznościach, doszło do sprzeczki między właścicielką mieszkania a Kamilem M. Mężczyzna owinął głowę kobiety folią spożywczą, związał jej ręce z tyłu, a następnie brutalnie pobił, uderzając pięściami, po czym uciekł wraz z towarzyszącą mu dziewczyną.

d1zibku

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. W wyniku podjętych przez funkcjonariuszy żmudnych działań operacyjnych, w miniony poniedziałek, został zatrzymany mężczyzna podejrzewany o popełnienie tego przestępstwa.

23-letni Kamil M. usłyszał już w prokuraturze zarzut zmuszania do określonego zachowania oraz spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu kobiety, za co kodeks karny przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

d1zibku
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zibku
Więcej tematów