Trwa ładowanie...

Znasz tę kobietę? Policjanci proszą o pomoc

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”.

Znasz tę kobietę? Policjanci proszą o pomoc
da7614c
da7614c

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnej sprawczyni tego przestępstwa. - Każdy, kto rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu - poinformowała Komenda Stołeczna Policji .

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”. Sposób działania sprawców w tego typu przestępstwach jest zawsze bardzo podobny. Najpierw telefon rzekomego krewnego do losowo wybranej z książki telefonicznej osoby oraz prośba o wsparcie finansowe z uwagi na wymyślone nagłe zdarzenie losowe. Chwilę później kolejny telefon - tym razem od fałszywego funkcjonariusza policji z prośbą o współpracę w rozbiciu groźnej szajki oszustów i przekazanie gotówki na potrzeby fikcyjnej akcji. Gdy gotówka zostanie wypłacona, "funkcjonariusz" znika.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnej sprawczyni podobnego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje można przekazać telefonując pod numer 22/ 60 383 92, 22/60 38 21 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

da7614c
da7614c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da7614c
Więcej tematów