Trwa ładowanie...

Zmiany w rozkładach SKM już od jutra!

Uruchomiona zostanie nowa linia do Lotniska Chopina. Wydłużona zostanie trasa linii S2. Wprowadzone zostaną zmiany w rozkładach linii S1 i S9.

Zmiany w rozkładach SKM już od jutra!
d4ejfy3
d4ejfy3

Już jutro, 1 czerwca ruszy nowa linia Szybkiej Kolei Miejskiej – S3, która połączy Legionowo ze Stadionem Narodowym oraz Lotniskiem Chopina. Do lotniska zostanie wydłużona również trasa linii S2, która obecnie kursuje między Sulejówkiem a Dworcem Zachodnim.

Linia S1 - Ze względu na EURO, zawieszony został harmonogram prac modernizacyjnych na tej linii. W związku z tym przywrócony zostanie regularny „takt” kursowania pociągów na tej linii. Będą (z drobnymi odstępstwami) znów odjeżdżały z przystanków co pół godziny.

W związku z uruchomieniem linii S3, częstotliwość kursowania linii S9 zostanie zmniejszona. Pociągi będą kursowały raz na godzinę (jedynie w godzinach szczytu porannego i popołudniowego linia zostanie wzmocniona dodatkowymi kursami).

Ze względów technicznych od 1 czerwca pociągi S9 będą kursować wyłącznie na trasie Warszawa Gdańska - Legionowo Piaski/Wieliszew. Nie będzie kursów na trasie Warszawa Gdańska - Legionowo.

d4ejfy3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ejfy3
Więcej tematów