Trwa ładowanie...

Zamknęli Lazurową. Autobusy zmieniły trasy

Utrudnienia spowodowane są kolejnym etapem budowy.

Zamknęli Lazurową. Autobusy zmieniły trasy
d22lwy8
d22lwy8

W poniedziałek około godz. 22.00 drogowcy zamknęli dla ruchu ul. Lazurowa między Szeligowską a Człuchowską. Linie autobusowe zostały skierowane na trasy objazdowe. Działa również linia zastępcza. Utrudnienia są związane z kolejnym etapem budowy ul. Nowolazurowej.

Zmiany obejmują zarówno linie dzienne jak i nocne. Dla linii nocnych obowiązują od nocy z poniedziałku na wtorek, czyli z 21 na 22 września (od początku kursowania), a dla linii dziennych od wtorku 22 września od początku kursowania.

Linia 105 i E-5 zostaną skierowane (w obu kierunkach) na trasę objazdową prowadzącą ul. Człuchowską i ul. Powstańców Śląskich.

Linia 112 będzie dojeżdżała z Marek tylko do przystanku ROZŁOGI. Autobusy będą zawracały na skrzyżowaniu Lazurowej z Człuchowską.

Na trasach linii 197 (w kierunku Gwiaździstej), 713 i 743 (w kierunku cm. Wolskiego) na ul. Połczyńskiej, za skrzyżowaniem z ul. Szeligowską, zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek SZELIGOWSKA 53 obowiązujący jako stały.

d22lwy8

Linia N42 w obu kierunkach zostanie skierowana na trasę prowadzącą ul. Powstańców Śląskich.

Linia N45 będzie w obu kierunkach kursowała ulicami: Człuchowską, Powstańców Śląskich, Połczyńską i Wolską.

Linia N52 będzie kursowała we wszystkie noce tygodnia. Jednak od nocy z niedzieli na poniedziałek do nocy z czwartku na piątek tylko na trasie skróconej do Karolina. W pozostałe noce będzie kursowała zarówno na trasie podstawowej do Koprek jak i skróconej do Karolina.

Uruchomiona została również zastępcza linia autobusowa Z12, która będzie kursowała na trasie: CM. WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – zawrotka przy skrzyżowaniu z ul. Kopalnianą – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN.

d22lwy8
d22lwy8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22lwy8
Więcej tematów