Trwa ładowanie...

Zamiast mandatów chcą wlepiać rowery!

Zapraszamy do wspólnej akademii rowerowej

Zamiast mandatów chcą wlepiać rowery!
d1h5b8d
d1h5b8d

Za spowodowanie niebezpiecznej sytuacji na drodze kierowcy trudno wlepić mandat – dopóki nie spowoduje wypadku. Zamiast mandatów wlepiajmy zatem rowery - mówią organizatorzy i zapraszają na spotkanie robocze, podczas którego będziemy projektować hasło i rowerową wlepkę na samochodowe zderzaki i po prostu na miasto.

Korzystając z gościnności stowarzyszenia mieszkańców Domków Fińskich zapraszamy na wspólną Akademię rowerową. Zaczniemy od przepisów drogowych – krótkiego odświeżenia dobrych zachowań i przejdziemy do twórczego działania: projektowania wlepek i szablonów o szansach oraz prawach jednośladów na drodze.

W trakcie spotkania nagrywany będzie spot rowerowy – seria pytań i odpowiedzi: ile kilometrów przejeżdżam w tygodniu, dlaczego jeżdżę rowerem, czy i czego się boję? Spot będzie wypuszczony później do internetu, tak samo jak i projekty wlepek i szablonów.

Zaproszeni są cykliści w każdym wieku, którzy chcieliby swój nerw i drogową frustrację zamienić na projekt graficzny lub wypowiedź przed kamerą.

GDZIE: Jazdów 7/30 - Pracownia Letnia? Kolektyw Odrobina Kultury

KIEDY: 24 sierpnia (sobota) - cały dzień

d1h5b8d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h5b8d
Więcej tematów