Trwa ładowanie...
centrum zdrowia dziecka
29-10-2017 14:50

Zalało oddział rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka. Dzieci są przenoszone na inne oddziały

Nie wiadomo, jak długo potrwa naprawianie usterki.

Zalało oddział rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka. Dzieci są przenoszone na inne oddziały
d3h0m7x
d3h0m7x

- W związku z dużymi ilościami opadów część dachu szpitala została zarwana. Zalany jest oddział rehabilitacji - mówi rzeczniczka Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Pacjenci są przenoszeni na inne oddziały.

Informację podał TVN Warszawa. Z relacji reportera portalu wynika, że deszcz zaczął przeciekać do pomieszczenia, w którym znajdują się dzieci. Część z nich przeniesiono do stołówki lub sali rehabilitacji.

Informację potwierdza rzeczniczka szpitala Katarzyna Gardzińska: - W związku z dużymi ilościami opadów zerwało część dachu. Zalało oddział rehabilitacji. Pacjenci są wypisywani albo oddelegowywani na inne oddziały - mówi w rozmowie z WawaLove.pl

Nie wiadomo, jak długo potrwa naprawianie usterki. - W tym momencie trudno mi powiedzieć. Na miejscu pracuje grupa techniczna, która ocenia szkodę - dodaje Gardzińska.

Wichury nad Polską

Od soboty w całym kraju strażacy musieli interweniować z powodu wichur 316 razy. Jak informuje Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, prądu nie ma tysiące gospodarstw domowych - najwięcej 157 tys. odbiorców w Lubuskiem i 95 tys. w Wielkopolsce. Są już też co najmniej dwie ofiary śmiertelne.

d3h0m7x

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Referendum ws. pomników smoleńskich? "Niech warszawiacy się wypowiedzą"

d3h0m7x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h0m7x
Więcej tematów