Trwa ładowanie...

ZA DARMOCHĘ: Otwierają Żoliborz, pokażą stare zdjęcia

Dwaj warszawiacy pokażą swoje spojrzenie na dzielnicę.

ZA DARMOCHĘ: Otwierają Żoliborz, pokażą stare zdjęcia
d329rur
d329rur

Spojrzenie na Plac Wilsona badacza historii żoliborskich i dwóch mieszkańców mających ciekawe widoki - to już 19 maja w godzinach 13:30-15:00, w kinie Wisła na placu Wilsona.

Wstęp historyczny został przygotowany przez Tomasza Pawłowskiego - współautora nagrodzonej książki "Żoliborz. Przewodnik historyczny" oraz au*tora albumu "Przedwojenny Żoliborz. Najpiękniejsze fotografie"*. Od 2005 roku wraz z grupą żoliborskich internautów realizuje on cykl pokazów fotograficznych prezentujących zabudowę Żoliborza na przestrzeni XX wieku.

Najnowsze zdjęcia Placu Wilsona zostaną zaprezentowane przez Grzegorz Bundę i Michała Silskiego - właścicieli sąsiednich okien na Plac Wilsona.

d329rur

Grzegorz Bunda - zajmuje się rozwojem mikropłatności w Polsce, z wykształcenia filozof bytu, Boga i religii, z zawodu marketer i PRowiec, społecznie - przewodniczący Rady Nadzorczej 99 letniej Spółdzielni Mieszkaniowej “Fenix” (Plac Wilsona 4), ojciec 2 córek (Heleny i Mili), patrzący codziennie (lub prawie) na Plac Wilsona, autor fotobloga OknonaPlacWilsona ( http://oknonaplacwilsona.blogspot.com/ ).

Michał Silski - informatyk, konstruktor (m.in. Radia Zet i Radia Wawa), reżyser dźwięku, wykładowca, autor instalacji artystycznych i interaktywnych, poszukiwacz sensu życia. Wieloletni współpracownik agencji reklamowych w Warszawie, Londynie i Nowym Jorku. Pracuje jako webmaster, działa w grupie Flash Mob Orchestra.

Wstęp wolny!

d329rur
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d329rur
Więcej tematów