Trwa ładowanie...

Za darmo: zlot zabytkowych Warszaw i Syren. "Symbole powojennej odbudowy stolicy"

Podczas zlotu odbędzie się konkurs piękności w trzech kategoriach: „Najpiękniejsza warszawa”, „Najpiękniejsza syrena” i „Elegant na szosie”.

Za darmo: zlot zabytkowych Warszaw i Syren. "Symbole powojennej odbudowy stolicy"
d2n3ilo
d2n3ilo

18 września, na placu Defilad, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Z całej Polski zjadą zabytkowe samochody marki warszawa i syrena. Mieszkańcy stolicy będą mieli okazję nie tylko obejrzeć ciekawe pojazdy, ale także wziąć udział w wielu atrakcjach dodatkowych.

Na placu Defilad spotkają się miłośnicy polskiej zabytkowej motoryzacji z całego kraju, prezentując swoje wozy, będące nie tylko pięknymi oldtimerami, ale także symbolami powojennej odbudowy Warszawy, hołdem złożonym swojej stolicy.

Oprócz właścicieli warszaw i syren zaproszeni są także posiadacze innych oldtimerów, zarówno produkcji krajowej jak i zagranicznej, dzięki którym ulice polskich miast stają się barwniejsze, a historia motoryzacji jest wciąż żywa.

d2n3ilo

Podczas zlotu odbędzie się konkurs piękności w trzech kategoriach: „Najpiękniejsza warszawa”, „Najpiękniejsza syrena” i „Elegant na szosie”. Jury konkursu składać się będzie z warszawianek i warszawiaków odwiedzających imprezę. Drogą głosowania niejawnego wybiorą oni, ich zdaniem, najpiękniejszą warszawę, syrenę i jednego oldtimera dowolnej marki, których właściciele zostaną uhonorowani pucharami i pamiątkowymi dyplomami.

Na miejscu stanie pawilon, w którym będzie można wziąć udział w spotkaniu z pracownikami FSO, poświęconemu ich pracy i historii legendarnej fabryki, obejrzeć archiwalne kroniki filmowe poświęcone polskiej motoryzacji, skorzystać ze specjalnej strefy wypoczynkowej przygotowanej przez galerię sztuki, odbić warszawską grafikę na sitodruku w obwoźnym warsztacie, posłuchać dawnych hitów z winylowych płyt.

Program

10:00 – otwarcie biura zlotu, przyjmowanie uczestników zlotu
12:00 – oficjalne rozpoczęcie imprezy, otwarcie stoisk, ogłoszenie konkursu
13:00 – początek prezentacji filmów dokumentalnych w Pawilonie Warszawa
14:00 – spotkanie z dyrektorem FSO Edwardem Pietrzakiem
16:00 – ogłoszenie wyników konkursu Najpiękniejsza Warszawa, uroczyste wręczenie nagród.
16:30 – 17:00 – koniec imprezy

Zlot samochodów zabytkowych "Najpiękniejsza Warszawa!"
18 września, pl. Defilad, godz. 12.00
Wstęp na imprezę jest wolny

d2n3ilo
d2n3ilo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n3ilo
Więcej tematów