Trwa ładowanie...

Za darmo: zapuść Żurawia na Soundrive Fest

W czwartek 28 sierpnia na plaży przy moście Poniatowskiego czeka nas impreza łącząca miłośników sztuki, muzyki i ekologii. Będzie można wygrać karnety na Soundrive Fest 2014 odbywający się w Stoczni Gdańskiej

Za darmo: zapuść Żurawia na Soundrive Fest
d2nsfxo
d2nsfxo

W czwartkowy wieczór, od godz. 18:00, na plaży przy moście Poniatowskiego odbędzie się impreza łącząca miłośników sztuki, muzyki i ekologii.

ZABAWA
Akcja, która w sierpniu odbędzie się po praskiej stronie Wisły w okolicach Tematu Rzeka, połączy miłośników sztuki, muzyki oraz ekologii. W ciągu dnia podczas warsztatów będzie można samodzielnie wykonać ekologiczne Żurawie- łódki, które po zmroku w formie instalacji artystycznej rozświetlą brzeg Wisły i wraz z prądem ruszą do Gdańska.

EKOLOGIA
Całość instalacji artystycznej, złożona będzie z ekologicznych, biodegradowalnych materiałów. Akcja nie zaśmieca – jest przyjazna ekologii, bawimy się i odkrywamy alternatywną muzykę.

d2nsfxo

MUZYKA
Trzecia edycja Soundrive Fest odbędzie się na terenie Stoczni Gdańskiej w klubie B90. Soundrive Fest prezentuje najbardziej alternatywną muzykę i stawia na ekologię. Warto przyjść nad Wisłę, zapuścić Żurawia i wygrać karnety na Soundrive Fest 2014.

Trzecia edycja Soundrive Fest odbędzie się na terenie Stoczni Gdańskiej w klubie B90 w dniach 4-6 września. Soundrive Fest prezentuje najbardziej alternatywną muzykę i stawia na ekologię. Podczas Soundrive Fest 2014 zagrają: Austra, Eagulls, Baths, Unknown Mortal Orchestra, Yuck, Fear of Men, Islet, Samaris, Blaenavon, Jaakko, Fiction, Slaves, Highasakite, Planet of Zeus, King Khan And The Shrines, Adult Jazz, The Saturday Tea, Daniel Spaleniak, The Freuders, Bobby The Unicorn, Szezlong, Young Stadium Club, Gonzo And the Prezidents, Straight Jack Cat, The Sunlit Earth, Trupa Trupa, Miss God, Wild Books.

d2nsfxo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nsfxo
Więcej tematów