Trwa ładowanie...

Za darmo: Kolejna edycja BoboCamp

Jak dbać o swoje ciało, aby nie straciło na wyglądzie po porodzie? Między innymi o tym będzie można porozmawiać

Za darmo: Kolejna edycja BoboCamp
d4i36t5
d4i36t5

Każda przyszła mama marzy o szybkim powrocie do formy po ciąży, o pięknym jędrnym ciele niezdradzającym niedawnej ciąży. Jak to osiągnąć? Jak dbać o swoje ciało, aby nie straciło na wyglądzie po porodzie? Między innymi o tym będzie można porozmawiać na ósmym już spotkaniu BoboCamp.

Zapraszamy 18 kwietnia (czwartek), o godzinie 12:00 do FikuMikuCafe, znajdującej się na ul. Zwycięzców 32.

Nie zabrakie atrakcji i bardzo ciekawych tematów. Spotkanie rozpocznie się od nauki jedzenia z Izą Banach-Kubik. Iza, jako doświadczona mama, a zawodowo jako doradca BLW opowie jak szybko nauczyć dziecko samodzielnego jedzenia.

Później omawiany będzie temat dbania o ciało w czasie ciąży i po porodzie. Ekspertem w tej tematyce będzie Magda Hryciuk. Magda jest położną z długoletnim stażem. Na codzień pracuje w Szpitalu Św. Zofii w Warszawie i prowadzi szkołę rodzenia Beauty Mama. Dodatkowo jest masażystką i certyfikowanym instruktorem masażu niemowląt wg. metody Shantala oraz doulą.

d4i36t5

Na spotkaniach BoboCamp nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Już po raz drugi będzie można przynieść niepotrzebne książki i wymienienić je na inne, przyniesione przez pozostałe mamy. Wymiana książek organizowana jest razem z Wymienialną książek 3za3.

Wstęp na spotkania jest bezpłatny, trzeba zabrać ze sobą tylko dobry humor i kilka książek. Spotkania kierowane są do rodziców, ale dzieciaki też są mile widziane.

Więcej informacji o spotkaniach na www.bobocamp.pl i www.facebook.com/bobocamppl

d4i36t5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i36t5
Więcej tematów