Trwa ładowanie...

Wyprzedaż w Kancelarii Sejmu. Kupisz niepotrzebne przedmioty posłów

Lodówki, czajniki i telefony - oto przedmioty, jakie można nabyć na aukcji organizowanej przez Kancelarię Sejmu. Każdy może przyjść i wziąć w niej udział.

Wyprzedaż w Kancelarii Sejmu. Kupisz niepotrzebne przedmioty posłówŹródło: WP.PL, fot: Andrzej Hulimka
d3yz59e
d3yz59e

Wydarzenie odbywa się co jakiś czas. Wcześniej mogliśmy nabyć przedmioty z Ośrodka Wypoczynkowego Kancelarii Sejmu z miejscowości Piaski na Mazurach.

Tym razem w aukcji można kupić trzy centrale telefoniczne. Najdroższa z nich kosztuje 24 360 złotych. W ofercie są też dwa aparaty telefoniczne, 104 czajniki, 17 chłodziarek oraz 6 lodówek. Jednak trzeba kupić nie mniej niż 23 sztuki. Natomiast przy nabyciu centrali telefonicznej trzeba wcześniej wpłacić tzw. wadium w wysokości 150 złotych do 23 kwietnia. Z kolei za 15 czajników zapłacimy 15 złotych, a za komplet, czyli 104 sztuki, 104 zł.

- Nabywca jest zobowiązany zapłacić cenę nabycia w terminie nie dłuższym niż 7 dni od udzielenia przybicia - informuje kancelaria. Dodaje, że wydanie przedmiotu sprzedaży nabywcy następuje niezwłocznie po zapłaceniu ceny.

d3yz59e

Zobacz także: Kontrowersyjny program Ministerstwa Zdrowia

Jerzy Kalbarczyk z Kancelarii Sejmu tłumaczy, że każdy bez zapisu może wziąć udział w aukcji. - Nie ma żadnych ograniczeń - mówi WawaLove Kalbarczyk. Dodaje, że przy zakupie centrali telefonicznej PANASONIC (cena początkowa wynosiła 24,360 tys. złotych) trzeba zapłacić wadium 150 złotych. - Później jest ono wliczone na poczet centrali, jeżeli ewentualnie wylicytuje się ten przedmiot - wyjaśnia pan Jerzy. Mężczyzna zaznacza, że nie można kupić rzeczy pojedynczo, tylko w pakiecie. Wyjątkiem jest centrala telefoniczna, która będzie licytowana oddzielnie.

Aukcja odbędzie się 24 kwietnia w siedzibie Kancelarii Sejmu (sala konferencyjna), ul. Piękna 3A o godz. 10.00.

Więcej szczegółów w linku: Ogłoszenie

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d3yz59e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yz59e
Więcej tematów