Trwa ładowanie...

Wynieśli dwie młotowiertarki na jeden paragon

Sprytny pomysł na kradzież? Teraz grozi im do ośmiu lat więzienia

Wynieśli dwie młotowiertarki na jeden paragon
d4ayhod
d4ayhod

Śródmiejscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzewane o oszustwo. Do zdarzenia doszło w jednym z centrów handlowych. Pracownicy ochrony zauważyli dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Pierwszy z nich wszedł do sklepu, kupił młotowiertarkę, wziął paragon i wyszedł. Po chwili podszedł do innego mężczyzny i przekazał mu swój paragon.

Kilka minut później drugi z mężczyzn wszedł do supermarketu,* wziął z półki identyczne urządzenie warte prawie 500 złotych i z przekazanym wcześniej paragonem w ręku opuścił sklep nie płacąc za towar.*****

Pracownicy ochrony ujęli mężczyzn przed centrum handlowym, a o tym, co się stało powiadomili policję. Wezwani na miejsce policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali 39-letniego Piotra B. i 31-letniego Jacka M.

Policjanci ustalili także, że przed budynkiem w vw passacie na mężczyzn czeka 42-letni Marek Ł. On również został zatrzymany. W jego samochodzie policjanci znaleźli i zabezpieczyli przedmioty mogące pochodzić z przestępstwa. Policjanci prowadzący sprawę będą teraz wyjaśniać wszystkie jej okoliczności.

Za oszustwo kodeks karny przewiduje do 8 lat pozbawienia wolności.

d4ayhod
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ayhod
Więcej tematów