Trwa ładowanie...

Wygraj bilet do Kopenhagi - konkurs Lotniska Chopina i SAS

O czym rozmawiają syrenki? Konkurs trwa do 15 września 2013 r.

Wygraj bilet do Kopenhagi - konkurs Lotniska Chopina i SAS
d1hi31b
d1hi31b

Jak piszą organizatorzy, nie tylko SAS łączy Warszawę z Kopenhagą - wspólnym symbolem obydwu miast są także postaci syrenek: warszawskiej i kopenhaskiej, które teraz w barwach nowych taryf podróży SAS zachęcają podróżnych warszawskiego lotniska do wzięcia udziału w konkursie.

Według jednej z legend, Kopenhaska Syrenka jest siostrą warszawskiej pół-kobiety, pół-ryby. Jak głosi podanie, obie przypłynęły z Oceanu Atlantyckiego do wybrzeży Bałtyku w okolicach Gdańska – jedna udała się w górę Wisły, a druga do Kopenhagi, gdzie spoczęła na skale przy wejściu do portu.* Zwycięzcy konkursu SAS i Lotniska Chopina będą teraz mieli okazję osobiście przekazać jej pozdrowienia od Syrenki Warszawskiej.***

Aby wziąć udział w konkursie, należy zaproponować dialog między syrenkami na karcie konkursowej, którą można znaleźć w terminalu warszawskiego Portu Lotniczego lub przesłać propozycję drogą mailową. Konkurs trwa do 15 września 2013 r. Do wygrania są trzy bilety (każdy dla dwóch osób) na przeloty SAS z Warszawy do Kopenhagi i z powrotem oraz 10 nagród-wyróżnień w postaci gadżetów Lotniska Chopina.

d1hi31b

Szczegóły konkursu dostępne są na blogu warszawskiego lotniska , profilach SAS i Lotniska Chopina na Facebooku oraz w salonach Executive Lounge na lotnisku.

d1hi31b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hi31b
Więcej tematów