Trwa ładowanie...

Wszystkich Świętych. Nie możesz znaleźć grobu? Skorzystaj z warszawskiej mapy cmentarzy

Internetowy lokalizator pomoże w znalezieniu nagrobka, który chcemy odwiedzić w okresie nadchodzącego Święta Zmarłych. Zobacz, jak z niego skorzystać!

Wszystkich Świętych. Nie możesz znaleźć grobu? Skorzystaj z warszawskiej mapy cmentarzy
duordz8
duordz8

Już niedługo Wszystkich Świetych . Zdarza się, że w ogromnych nekropoliach mamy problem ze znalezieniem konkretnego grobu, który chcemy odwiedzić. W tej sytuacji ma pomóc warszawska mapa cmentarzy.

Czym jest warszawska mapa cmentarzy? Jest to internetowy lokalizator, który został utworzony przez Urząd Miasta. Korzystając z niego bez większego trudu odnajdziemy lokalizację poszukiwanego grobu. Wystarczy wpisać imie i naziwsko zmarłego, ewentualnie datę śmierci.

Lokalizator może okazać się przydatny w okresie nadchodzącego Święta Zmarłych. Dane wpisujemy na specjalnej stronie internetowej - dzięki temu uzyskamy informacje dotyczące danego grobu, często wręcz ze zdjęciem. To jednak nie wszystko. Niekiedy w szczgółach nagrobka znajdziemy dane o tym, jaka inskrypcja znajduje się na grobie, o stanie pomnika, dekoracji czy potencjalnych zagrożeniach (np. łamiące się gałęzie okolicznych drzew).

duordz8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duordz8
Więcej tematów