Trwa ładowanie...

Wpadli złodzieje rowerów. "W wieku od 15 do 21 lat"

"Pieniądze przeznaczyli na własne potrzeby"

Wpadli złodzieje rowerów. "W wieku od 15 do 21 lat"
d2iltsi
d2iltsi

Starsi usłyszeli zarzuty kradzieży, młodszymi zajmie się sąd rodzinny. W ręce policjantów wpadły cztery osoby podejrzane o kradzież rowerów na terenie Białołęki.

Zatrzymano ich w czwartek. Ich łupem padały rowery, w sumie łączne straty wyniosły ok. 3 tys. złotych. Wpadli dzięki monitoringowi, który zarejestrował ich rysopisy.

Funkcjonariusze, po zebraniu materiału dowodowego, przedstawili 21-letniemu Kamilowi K. oraz 18-letniemu Danielowi E. zarzuty kradzieży wspólnie i w porozumieniu. Natomiast sprawa 15 i 16-latka trafi niebawem do sądu rodzinnego i nieletnich. Wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów. - Oświadczyli, że skradzione rowery sprzedali przypadkowym osobom a uzyskane pieniądze przeznaczyli na własne potrzeby - relacjonują policjanci .

Policjanci stale przypominają właścicielom jednośladów o ich właściwym zabezpieczeniu oraz ostrzegają, aby nie trzymać rowerów na klatkach schodowych. - Jak wynika z analizy podobnych spraw, samo przypięcie roweru linką do barierki, nie stanowi dobrego ich zabezpieczenia przed kradzieżami - dodają.

d2iltsi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iltsi
Więcej tematów