Trwa ładowanie...

Wola: napadał na kobiety i dopuszczał się innej czyności seksualnej. Został zatrzymany przez policję

Do jednego z zdarzeń miało dojść przy ulicy Ks. Janusza. Tam sprawca po północy napadł na pokrzywdzoną. Analizując monitoring i przesłuchania świadków, funkcjonariusze trafili na trop podejrzanego.

Wola: napadał na kobiety i dopuszczał się innej czyności seksualnej. Został zatrzymany przez policję
d2edy0e
d2edy0e

Czujność i spostrzegawczość policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli doprowadziły do zatrzymania sprawcy napadu na młode kobiety. Z ustaleń wynika, że mężczyzna napadał na kobiety, doprowadzał je do stanu bezbronności, a następnie dopuszczał się innej czynności seksualnej. Po usłyszeniu zarzutów decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Teraz grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Woli pracowali nad zdarzeniami dotyczącymi innej czynności seksualnej, do których doszło w lipcu br. Do jednego z nich miało dojść przy ulicy Ks. Janusza. Tam sprawca po północy napadł na pokrzywdzoną, przewrócił ją na ziemię i doprowadził do stanu bezbronności oraz dopuścił się innej czynności seksualnej. Śledczy zabezpieczyli monitoring i przesłuchali świadków.

Niedawno doszło do podobnego zdarzenia na terenie innej dzielnicy. Czujni mundurowi z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy w trakcie służby, około 3 nad ranem spostrzegli idącego chodnikiem mężczyznę, którego wizerunek odpowiadał nagraniu z monitoringu. Policjanci natychmiast podjęli interwencję.

Wiesław M. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zebrali materiał dowodowy, który wraz z podejrzanym trafił do prokuratury. Tam mężczyzna usłyszał dwa zarzuty dotyczące rozboju i poddania się innej czynność seksualnej. Decyzją sądu 50-latek trafił do aresztu na trzy miesiące. Może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

d2edy0e

Sprawa ma charakter rozwojowy.

d2edy0e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2edy0e
Więcej tematów