Trwa ładowanie...

Widziałeś go? Policja i internauci szukają rowerzysty, który obnaża się przy dzieciach

Podejrzany mężczyzna był widziany w wielu miejscach. Krąży na rowerze w pobliżu bloków mieszkalnych i obnaża się przy małych dzieciach. Internauci są w szoku, a rowerzystę szuka policja.

Widziałeś go? Policja i internauci szukają rowerzysty, który obnaża się przy dzieciach
d10a16u
d10a16u

Internauci poszukują rowerzysty, który grasuje po podwarszawskich okolicach i obnaża się przed dziećmi. Radny Brwinowa apeluje o ostrożność, udostępniając na jednym z portali społecznościowych wizerunek podejrzanego mężczyzny.

Widziano go w Brwinowie, Milanówku, Błoniu - po raz pierwszy rowerzysta zwrócił uwagę mieszkańców przy milanowskim boisku Orlik na ul. P. Skargi. Jak wynika z relacji użytkowników Facebooka, mężczyzna miał się obnażać przy dzieciach.* *

Do kolejnych, szokujących sytuacji doszło w Brwinowie. Radny miasta, Rafał Wysocki powiadomił na portalu społecznościowym o incydencie z udziałem podejrzanego rowerzysty. W piątek 26 sierpnia obnażał się przy 10-letnich dziewczynkach przy bloku przy ulicy Sochaczewskiej 10. - Pytał się dzieci czy nie chcą go podotykać! - relacjonuje Wysocki. Dzień później, 27 sierpnia rowerzysta miał krążyć po tym samym osiedlu, w pobliżu ulicy 11-go Listopada.

- Post ten można, a nawet trzeba upubliczniać dalej dla ostrzeżenia dzieci i mieszkańców oraz dla zwiększenia prawdopodobieństwa rozpoznania sprawcy - apeluje radny Brwinowa w poście, do którego dołączył zdjęcia z monitoringu, zainstalowanego przy budynkach Wspólnoty Mieszkaniowej "Sochaczewska".

Sprawą zajmuje się policja, która ustaliła rysopis sprawcy. Funkcjonariusze proszą o natychmiastowy kontakt z komendą, gdyby ktoś zauważył podejrzanego.

d10a16u
d10a16u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10a16u
Więcej tematów