Trwa ładowanie...

Weź poduszkę i stań do walki. Wkrótce Wielka Warszawska Bitwa na Poduszki

"W tej walce wszyscy są sobie równi, a cel jest jeden - dobra zabawa"

Weź poduszkę i stań do walki. Wkrótce Wielka Warszawska Bitwa na Poduszki
d4kd0q8
d4kd0q8

"Kobiety, dzieci, ojców, kochanki, wnuczęta, a nawet ratlerki z torebek oraz rybki z akwarium" zapraszają organizatorzy Wielkiej Bitwę na Poduszki, która ma odbyć się 19 grudnia.

Poduszkowa batalia startuje o godz. 15.00. Miejsca jeszcze nie ustalono, choć najprawdopodobniej będzie to "patelnia" przy stacji metra Centrum. - Po co to wszystko? Zróbmy coś fajnego, coś innego, coś dużego co zostanie w pamięci wszystkich zaangażowanych (nawet tych przypadkowo) na długi czas – wyjaśniają organizatorzy. I dodają, że "dozwolone, a nawet wskazane jest atakowanie przechodniów żeby wciągnąć ich do starcia".

Jak informują organizatorzy, całe wydarzenie będzie filmowane. Na stronie wydarzenia podają również 10 reguł ("przykazań poduszkowych"), które muszą spełnić chętni do walki.

Mieszkańcy Warszawy byli już świadkami kilku podobnych wydarzeń. Z reguły działy się one 3 kwietnia. W tym dniu oficjalnie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Walki na Poduszki.

d4kd0q8

Ta wojna, w odróżnieniu od innych, kończy się wyśmienitą zabawą wszystkich uczestników. Nieważny jest wiek, kolor skóry i status materialny - w tej walce wszyscy są sobie równi, a cel jest jeden - dobra zabawa.

d4kd0q8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kd0q8
Więcej tematów