Trwa ładowanie...

Wesoły spacer z techniką i zdjęciami 3D

Jak III Rzesza wykorzystywała technologię 3D? Jak 80 lat temu wyobrażano sobie rozwój techniki w roku 2000? Czy kiedyś można się było całować w kinie?

Wesoły spacer z techniką i zdjęciami 3D
d1kqwwq
d1kqwwq

W najbliższą niedzielę, 15 marca, wesoły spacer, na którym poznacie fascynujące historie dotyczące powstania m.in. samochodu, radia, zdjęć 3D, metra, telefonu, roweru, kolei, kina i telewizji. Dowiecie się, jak te wynalazki zmieniły życie ludzi na świecie oraz w Warszawie. Jedną z atrakcji spaceru będą zdjęcia 3D, które będziecie mogli obejrzeć dzięki specjalnym okularom.

A oto czego m.in. będziecie mogli się dowiedzieć na tym spacerze:

- Jak III Rzesza wykorzystywała technologię 3D?
- Co ma wspólnego wulkan w Indonezji z wynalezieniem roweru?
- Usłyszycie mrożącą krew w żyłach historię z radiem w roli bohatera.
- Jak 80 lat temu wyobrażano sobie rozwój techniki w roku 2000?
- Dlaczego trzeba było wezwać policję na pierwszy na świecie pokaz filmowy?
- Jak propaganda PRLu wykorzystywała humor do walki z Radiem Wolna Europa?
- Kto był technicznym Geniuszem Naszej Epoki?
- Jak się wsiadało na bicykl?
- Czy kiedyś można się było całować w kinie?
- Dlaczego w wielu miastach Europy zakazano jazdy na pierwszych rowerach?
- Jaki samochód w PRLu powstał dla przodujących przedstawicieli inteligencji?

Prowadzenie: Aleksander Łamek. Cena: co łaska. Spacer bez zapisów. Spacer odbędzie się w niedzielę 15 marca 2014. Zacznie się o godz. 12.00 na ul. Zielna 39 (przed dawną PAST-ą).

d1kqwwq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kqwwq
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj