Trwa ładowanie...

Weekend pełen atrakcji w Barze Prasowym

W sobotę rusza święto "Marszałkowska. Przystanek Południe"

Weekend pełen atrakcji w Barze Prasowym
dte0uyy
dte0uyy

W najbliższy weekend w Barze Prasowym ( ul. Marszałkowska 10/16) będzie się działo! W sobotę i niedzielę odbędą się ciekawe wydarzenia dla warszawiaków - wstęp wolny.

SOBOTA

W sobotę 28 czerwca w godzinach 11:00-15:00 w ogródku Baru Prasowego odbędzie się Mały Kiermasz Warszawski. Będzie okazja, by zapoznać się z ofertą najciekawszych projektantów i rzemieślników młodego pokolenia. Oprócz tego swoje stoiska przygotują firmy, dla których Warszawa jest główną inspiracją przy tworzeniu ich wyrobów - będą to m.in. T-City, Ekierka Siedem, Miesięcznik "Stolica", Muzeum Warszawy, By "M" oraz Trykot.

Specjalnie na tę okazję firma T-City wykonała limitowaną edycję 100 SZTUK swoich miejskich t-shirtów specjalnie dedykowaną świętu na Marszałkowskiej. Będą do nabycia na kiermaszu i w zaprzyjaźnionych kawiarniach.

dte0uyy

Na godz. 15:00 z kolei zaplanowano występ zespołu "Sonata" - w sobotnie popołudnie Pan Wacław wraz z zespołem wykona wiązankę niezapomnianych szlagierów warszawskich.

NIEDZIELA

Spotkanie: "O jakiej Marszałkowskiej marzą warszawiacy", godz. 18:30

W kwietniu tego roku "Muzeum Woli. Laboratorium Miasta" przeprowadziło cykl warsztatów poświęconych ulicy Marszałkowskiej. Przybyli na nie mieszkańcy z wielu dzielnic, żywo zainteresowani losem głównej ulicy miasta. Warsztaty skupiały się zarówno na jej przeszłości, ale także na przyszłości - i w tej części mieszkańcy zostali poproszeni o wymyślenie rozwiązań, które chcieliby widzieć na niej. W rezultacie warsztatów powstała makieta, na której znalazły się poszczególne pomysły.

29 czerwca odbędzie się spotkanie z twórcami tych warsztatów: Wojciechem Kacperskim oraz Kają Abdank, z którymi porozmawiamy o tym, jaka wizja ulicy Marszałkowskiej pojawia się w trakcie warsztatów, co z niej jest możliwe do zrealizowania oraz czy działania te będą miały jakiś ciąg dalszy?

dte0uyy
dte0uyy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dte0uyy
Więcej tematów