Trwa ładowanie...

Warszawa. Teatr Ochoty znów poluje na motyle. Graficzna edycja konkursu.

Jeśli zajmujesz się grafiką, szukasz wyzwań i inspiracji oraz bliski jest ci teatr, to Teatr Ochoty ma dla ciebie konkurs idealny. Dyrekcja teatru ogłosiła konkurs na grafikę, która zamieni się w mural nawiązujący do założycieli teatru.

Warszawa. Teatr Ochoty znów poluje na motyle. Graficzna edycja konkursu.Źródło: Unsplash.com
dm6sjbi
dm6sjbi

Teatr Ochoty obchodzi okrągły jubileusz. To już 50 lat odkąd możemy podziwiać aktorów na jego deskach. Z tej okazji Teatr ogłosił konkurs na projekt jubileuszowej grafiki nawiązujący do Jana i Haliny Machulskich, jego założycieli.

Warszawa. Konkurs na mural

Konkurs skierowany jest do twórców grafik i ilustratorów do 35 roku życia, których zadaniem będzie stworzenie projektu, dla którego inspiracją mają być życiorysy Jana i Haliny Machulskich. Jest to już kolejna edycja organizowanego przez Teatr Ochoty konkursu pod nazwą "Polowanie na motyle". Prace agencji kreatywnych i graficznych nie będą brane pod uwagę.

Organizatorzy zaznaczają, że projekt powinien wpisywać się graficznie w krajobraz Ochoty. - Projekt powinien nawiązywać do historii i aktualnej działalności Teatru Ochoty oraz charakterystyki i urbanistycznego krajobrazu dzielnicy Ochota. Preferujemy rozwiązania dążące do uzyskania efektu akcentu, a nie estetycznej dominacji otoczenia - czytamy w regulaminie.

Zobacz także:Wybory 2020. Cezary Tomczyk pytany o komisarza w stolicy: Warszawa jest zabezpieczona

Na zwycięzce konkursu czeka nagroda pieniężna w wysokości 7000 złotych oraz realizacja swojego projektu w formie muralu na budynku Teatru Ochoty. Na zgłoszenia dyrekcja dała uczestnikom czas do 17 czerwca 2020 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 lipca 2020 roku.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dm6sjbi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm6sjbi
Więcej tematów