Trwa ładowanie...

Warszawa stanie się wielką planszą do gry!

Streetquest pozwala na połączenie codziennego treningu biegowego z grą miejską

Warszawa stanie się wielką planszą do gry!
d2ab4ru
d2ab4ru

Weź udział w Streetquest Urban RUN i poczuj się, jakby Warszawa była jedną wielką planszą do gry! Streetquest pozwala na połączenie codziennego treningu z grą miejską, umożliwiając rywalizację w czasie rzeczywistym z przeciwnikami z całego świata. Ściągnij aplikację, dołącz do ewentów, maluj miasto, zbieraj artefakty, zdobywaj punkty, poprawiaj taktykę i przygotuj się na rozgrywkę.

9 sierpnia o 19:00 będzie można stanąć w szranki z innymi zawodnikami w jednej z dwóch gier. Początek i koniec gry odbędzie się w klubie Iskra na Polu Mokotowskim, ale każdy może wystartować z dowolnego miejsca i skończyć tam, gdzie dobiegnie. Nagrody to 3200PLN w gotówce i masa gadżetów. Udział w grze jest bezpłatny.

Plan:
19:00 Rozgrzewka
20:00 Start gry Zbieranie Gwiazdek
20:30 Start gry Malowanie
21:00 Zakończenie biegu, powrót do klubu Iskra
21:30 Ogłoszenie zwycięzców
22:00 Afterparty w Iskrze

d2ab4ru

Zbieranie gwiazdek: gwiazdki są generowane w przypadkowych miejscach na mapie w momencie startu. Biegnąc lub powiększając mapę odsłaniasz trasę widząc gdzie znajdują się gwiazdki. Osoba, która zdobędzie najwięcej gwiazdek, wygrywa bieg.

Malowanie: W drugiej rozgrywce punktowana jest taktyka. Uczestnik konkurencji pokonując wybraną przez siebie trasę, koloruje ją wybraną przez siebie barwą, aby zamalować przestrzeń większą, niż zrobili to rywale. Do biegacza należy decyzja, czy będzie eksplorował nowe rejony, czy woli zamalować te, które oznaczyli inni. Na trasie pojawiają się bonusy, które, pozwalają na zalanie mapy gradem w swoim kolorze bądź wylanie dużej ilości farby w wybranym miejscu.

Aplikacja Streetquest dostępna jest na systemy iOS oraz Android. Do gry można zapisać się na stronie
* streetquestRUN.eventbrite.com*

d2ab4ru
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ab4ru
Więcej tematów