Trwa ładowanie...

W kinie czy w autobusie? Targ Śniadaniowy również zimą!

Organizatorzy Targu zapraszają miłośników dobrego jedzenia do dwóch nowych lokalizacji.

W kinie czy w autobusie? Targ Śniadaniowy również zimą!
dqa7vmy
dqa7vmy

Targ Śniadaniowy nie zapadnie w zimowy sen! Miłośnicy dobrego jedzenia pod chmurką przeniosą się w dwa nowe miejsca: do kina Luna i na tyły Hali Marymonckiej.

- Pogoda za oknem coraz bardziej zmusza nas do szukania wydarzeń pod dachem - mówią organizatorzy Targu Śniadaniowego. Podczas jesiennych i zimowych dni pasjonaci dobrego jedzenia spotkają się w dwóch nowych lokalizacjach. * *

Śniadanie w kinie

- Idealnym rozwiązaniem na spędzenie czasu w gronie najbliższych są Rodzinne Niedziele w kinie Luna - przekonują pomysłodawcy. - Wychodząc naprzeciw rodzicom organizator przygotował wydarzenie, na którym dorośli będą mogli oddać się zakupom, smakowaniu i spędzaniu miło czasu w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Każda niedziela będzie charakteryzowała się inną tematyką. Na Halloween nie może zabraknąć wycinania dyni, na Andrzejkach wróżb czy świątecznych akcentów na Mikołajkach. W tym czasie dzieci będą mogły korzystać z atrakcji specjalnie dla nich przygotowanych: kino Luna podczas trwania Targu wydłużyło repertuar dziecięcy. - Możliwości będzie sporo i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - zapewniają organizatorzy.

dqa7vmy

Kolejny Targ Śniadaniowy już 20 listopada. Wydarzenie będzie trwało od 10:00 do 17:00.

Śniadanie w autobusie

To jednak nie wszystko - Targ Śniadaniowy zawita również do Hali Marymonckiej, w zajezdni Miejskich Zakładów Autobusowych. Na tyłach bazarku na uczestników Targu będzie tradycyjnie czekać szeroki wybór warzyw, owoców, nabiału, wędlin, serów, przetworów. Organizatorzy zaznaczają, że w ofercie dostępne będą również produkty bez glutenu. Goście będą mogli skosztować zarówno tradycyjnych i regionalnych dań kuchni polskiej, jak również tych z różnych części świata.

Jak zaznaczają twórcy Targu Śniadaniowego, wspólne jedzenie to tylko jedna z atrakcji: w programie znajdą się również warsztaty, potańcówki, pokazy filmowe, lekcje angielskiego dla dzieci . Ponadto, na targ uczestników będą dowozić zabytkowe autobusy.

Targ będzie się odbywał w każdą sobotę aż do wiosny. Start 5 listopada o 10:00.

dqa7vmy
dqa7vmy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqa7vmy
Więcej tematów