Trwa ładowanie...

Urzędnicy stołecznego ratusza stawią się przed komisją weryfikacyjną

Na posiedzeniu pojawi się dwóch lub trzech dyrektorów stołecznego urzędu.

Urzędnicy stołecznego ratusza stawią się przed komisją weryfikacyjną
d3cxuwz
d3cxuwz

Na czwartkowe przesłuchania w sprawie nieruchomości przy ul. Chmielnej 70 ma przyjść dwóch lub trzech dyrektorów Urzędu Miasta - ustaliło Radio ZET.

Jak dotąd, przed komisją nie zeznawał nikt, kto broniłby decyzji miejskich urzędników ws. reprywatyzacji.

Na posiedzenie jako strona wezwana jest też Marzena K. - była urzędniczka resortu sprawiedliwości, która miała na reprywatyzacji zarobić prawie 40 milionów złotych.

Kara dla Gronkiewicz-Waltz

Na poprzednim posiedzeniu komisji 29 czerwca br. nie stawiła się prezydent Warszawy. Komisja nałożyła na Hannę Gronkiewicz-Waltz dwie kary grzywny po 3 tys. zł. "Prezydent m.st. W-wy nie jest w postępowaniu stroną, a organem. Czekam na orzeczenie NSA. Złożę odwołanie od decyzji" - napisała na Twitterze Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Komisja nałożyła na prezydent stolicy dwie kary grzywny po 3 tys. zł. "Prezydent m.st. W-wy nie jest w postępowaniu stroną, a organem. Czekam na orzeczenie NSA. Złożę odwołanie od decyzji" - napisała na Twitterze Hanna Gronkiewicz-Waltz.

d3cxuwz

Za ukaraniem prezydent stolicy było pięciu członków komisji z ramienia PiS, przeciwny był reprezentant PO Robert Kropiwnicki, od głosu wstrzymali się reprezentanci Nowoczesnej, PSL i Kukiz'15.

źródło: radiozet.pl

Przeczytaj też:

d3cxuwz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cxuwz
Więcej tematów