Trwa ładowanie...

Tomasz Kot walczy o plac zabaw [WIDEO]

Znany aktor parodiuje w szczytnym celu!

Tomasz Kot walczy o plac zabaw [WIDEO]
d4caybv
d4caybv

Kilka dni temu ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego. Te, które wygrają, zostaną zrealizowane w 2015 roku. Głosować można tylko do 30 czerwca.

Pomysłów nie brakuje - jest aż 1390 projektów dotyczących 18 dzielnic Warszawy. Do podziału jest 26 mln zł! Po raz pierwszy mieszkańcy Warszawy mają bezpośredni wpływ na to, jak zostanie wydana część pieniędzy z budżetu Warszawy. Nic więc dziwnego, że starają się promować swoje projekty (a przy okazji zachęcić do głosowania) wszelkimi metodami. Mieszkańcy Zacisza (na które przypadło 340 tys. złotych) nakręcili i umieścili w sieci filmiki które promują ich pomysł - budowę placu zabaw. W filmie wykorzystano jednego z mieszkańców dzielnicy - aktora Tomasz Kota, który raz wciela się w ekologa broniącego koniczyny, a raz parodiuje popularny kiedyś program "Sensacje XX wieku". Zobaczcie!

Parodia "Sensacji XX wieku"

Nie każdy ma za sąsiada Tomasza Kota, ale trzeba przyznać, że pomysł z filmami świetny. Tym bardziej, że mieszkańcy Zacisza nie bez powodu walczą o nowy plac zabaw. Ich zdaniem to inwestycja, która będzie służyła dużej grupie osób i będzie wykorzystywana przez cały rok, na Zaciszu nie ma ciągle placu zabaw z prawdziwego zdarzenia.

d4caybv

A wy już głosowaliście?

Przeczytajcie też: W piątek Noc Pragi!

d4caybv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4caybv
Więcej tematów