Trwa ładowanie...

Ten mandat powinien być dla SOCHY! (WIDEO)

Tymczasem winą obarczono kierowcę autobusu...

Ten mandat powinien być dla SOCHY! (WIDEO)
d36uvs3
d36uvs3

O tej stłuczce jest głośno od kilku dni. Na planie programu TVN Turbo doszło do stłuczki. Kierująca samochodem Magdalena Socha zatrzymała się przy przystanku, aby zamienić się miejscami z dziennikarzem Adamem Kornackim. Nagle w testowane podczas programu Maseratti uderzył autobus. Uderzenie skończyło się poważnym uszkodzeniem drzwi auta.

Mandatem ukarany został kierowca autobusu, który pocieszył się autografem telewizyjnej gwiazdy. Dlaczego musiał wziąć całą winę na siebie, skoro to Socha zatrzymała się bezprawnie przy przystanku, prowokując zagrożenie? Ekspert od prawa drogowego, którego poproszono o opinię, mówi jednoznacznie:

-* Pani powinna zostać ukarana mandatem za zatrzymanie się na przystanku.* Pan z kolei powinien dostać mandat, za otwarcie drzwi w taki sposób, że doprowadził do zahaczenia o nie przez autobus – mówi Adam Jasiński serwisowi Policyjni. - Powinien był przewidzieć, ze tył autobusu przy skręcie "zachodzi" i otwarcie drzwi na całą szerokość, może doprowadzić do kolizji.

Dowodem na to, że winę za wypadek ponosi gwiazda i dziennikarz jest słynny już filmik, który prezentujemy poniżej.* *

Socha i Kornacki mają być wezwani na komendę. Będą pouczeni i prawdopodobnie zapłacą grzywnę za parkowanie w niedozwolonym miejscu i niewłaściwe otwieranie drzwi.

d36uvs3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36uvs3
Więcej tematów