Trwa ładowanie...

"Temat Rzeka" kończy działalność. "Wszystko co dobre kiedyś się kończy"

"Na chwilę obecną nasz stan wiedzy jest taki, że w tym miejscu nie jest planowana aktywność jaką prowadziliśmy"

"Temat Rzeka" kończy działalność. "Wszystko co dobre kiedyś się kończy"
d168egf
d168egf

Klub "Temat Rzeka", mieszczący się na plaży przy moście Poniatowskiego poinformował, że kończy działalność. "Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy i ten sezon był ostatnim sezonem istnienia TR w tym miejscu a zbliżająca się niedziela to nasz ostatni dzień działalności" - napisali na swoim profilu.

"Oczywiście nie odpuścimy i będziemy prosić Wszystkich Świętych w urzędach o zgodę na dalszą działalność ale niestety na chwilę obecną nasz stan wiedzy jest taki, że w tym miejscu nie jest planowana aktywność jaką prowadziliśmy w TR" - dodają.

"Temat Rzeka" jest niezwykle popularną miejscówka w stolicy. Zresztą nie tylko w stolicy. Niedawno na stronie brytyjskiej gazety Guardian znalazło się zestawienie 10 najlepszych miejskich plaż i nabrzeży w Europie. W rankingu pojawiły się takie miasta jak Paryż, Berlin, Bruksela, Wiedeń i właśnie Warszawa. Uwagę dziennikarzy zwróciła wyjątkowa atmosfera stworzona przez nadwiślańskie kluby - wyróżnione zostały min. lokale "Temat Rzeka" i "Cud nad Wisłą" za organizację imprezowych zabaw w nocy i rodzinnych za dnia.

d168egf
d168egf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d168egf
Więcej tematów