Trwa ładowanie...

Święto Saskiej Kępy 2014 odbędzie się 24 maja!

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania pomysłów na koncert, wystawę, happening, teatr uliczny, karaoke, grę uliczną lub jakąkolwiek akcję mającą kulturalny charakter

Święto Saskiej Kępy 2014 odbędzie się 24 maja!
dx0iyo9
dx0iyo9

To już pewne - tegoroczne Święto Saskiej Kępy odbędzie się 24 maja pod hasłem „Spotkajmy się na Saskiej Kępie". Główne wydarzenia planowane są w godzinach 14:00 - 19:00 na odcinku ul. Francuskiej , Placu Przymierza i ul. Paryskiej.

Każdy, kto ma pomysł na koncert , wystawę, happening, teatr uliczny, karaoke, grę uliczną lub jakąkolwiek akcję mającą kulturalny charakter, może zgłosić swoją propozycję. Warunkiem jest zgodność z hasłem przewodnim wydarzenia. Zgłaszane propozycje mogą dotyczyć działań artystycznych w rejonie całej Saskiej Kępy w godz. 14:00 - 22:00. W godz. 10.00 - 14.00 będą się odbywać imprezy dla dzieci, m.in. w dawnym Ogródku Jordanowskim przy Nobla. Artyści związani z Pragą Południe będą mieli pierwszeństwo w organizacji proponowanego przedsięwzięcia.

dx0iyo9

Propozycje można składać do 7 marca 2014r. drogą mailową na adres ssk@cpk.art.pl lub w sekretariacie Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2 w Warszawie. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Urzędu Dzielnicy Praga Południe pod linkiem: www.pragapld.waw.pl .

dx0iyo9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx0iyo9
Więcej tematów