Trwa ładowanie...

Ruszył "Temat Rzeka"!

W niedzielę otwarto centrum rekreacyjno - artystyczne na plaży przy moście Poniatowskiego. "Wody odeszły" - poinformowali właściciele

Ruszył "Temat Rzeka"!
d2nn76a
d2nn76a

Nareszcie przyszło słońce i możemy wbrać się na warszawską plażę. Na rozległej przestrzeni (23 tys. m kw) przy moście Poniatowskiego czeka na Nas spora ilość działań artystycznych i rekreacyjnych. Jest tu klubokawiarnia, galeria leśna, kino plenerowe, rowery do wypożyczenia, joga, tai chi, fitness, plac zabaw, siatkówka a także nauka tańca i dużo, dużo więcej.

O tym miejscu pisaliśmy gdy na dworze leżał jeszcze śnieg. Teraz można już z niego korzystać w pełni. W otoczeniu panoramy miasta i galerii leśnej "Temat rzeka" ma być inspirującą przestrzenią działań twórczych dla pasjonatów fotografii, malarstwa, ale nie tylko.

Istotnym założeniem miejsca jest możliwość spędzania czasu nie rezygnując przy tym z własnych zobowiązań. Dlatego uposażeni w szerokopasmowe wi-fi i przepyszną kawę, polecamy się jako nowe miejsce pracy, zwłaszcza w słoneczne dni nadchodzącego lata - piszą właściciele.

d2nn76a

Plaża przy Poniatowskim (zwana kiedyś Poniatówką) znajduje się na wysokości Stadionu Narodowego po praskiej stronie Wisły w sąsiedztwie Saskiej Kępy, mostu Poniatowskiego i ścieżki rekreacyjnej. Temat Rzeka jest więc dwa kroki od centrum Warszawy, a jednocześnie z dala od zgiełku miasta. Dociera tu także tramwaj wodny (przystanek jest przy samej plaży).

O tym, co aktualnie dzieje się w klubie, możemy przeczytać na TEJ stronie.

d2nn76a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nn76a
Więcej tematów