Trwa ładowanie...

Rusza konkurs „Warszawa i Warszawka”

Do zgarnięcia 2000 euro!

Rusza konkurs „Warszawa i Warszawka”
d2r63yl
d2r63yl

Z okazji 35. rocznicy powstania, Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie na Rysunek Satyryczny: „Warszawa i Warszawka” czyli dobrze i lepiej o naszej stolicy.

Warszawa to miejsce fascynujące, ale nie wolne od problemów uprzykrzających życie jego mieszkańcom. Jak każda wielka aglomeracja potrafi zachwycić rozmachem, ale i rozzłościć korkami ulicznymi. Jak ją widzą ci, którzy tu mieszkają, jak odwiedzający ją mieszkańcy innych polskich miast; jaka jest w oczach cudzoziemców; czym bawi, czym złości, a czym zachwyca – to zilustrują wnikliwi obserwatorzy, jakimi są… artyści karykatury - czytamy na stronie Muzeum.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Niezależnie od nagrody (główna to 8 tysięcy zł!) wierzymy, że to wy - mieszkańcy Warszawy znają swoje miasto najlepiej i potrafią się śmiać z jego przywar. Przecież nie tylko zawodowi rysownicy mają poczucie humoru. W stolicy jest się z czego śmiać. Warszawa to jedyne miasto, w którym z jednej strony Wola i Ochota, a z drugiej... sami wiecie.

W konkursie może wziąć udział każdy. Uczestnik konkursu może nadesłać maksymalnie 5 prac. Nie ma się co śpieszyć - prace należy nadsyłać do 15 maja 2013 r. na adres Muzeum Karykatury. Jury obradujące pod przewodnictwem Zygmunta Zaradkiewicza, dyrektora Muzeum Karykatury w Warszawie, ogłosi swój werdykt do końca czerwca. Wszelkie szczegóły znajdziemy TUTAJ .

d2r63yl

Zobaczcie kilka nagrodzonych prac z cyklu "Rysunek miesiąca"

d2r63yl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r63yl
Więcej tematów