Trwa ładowanie...

Rozpoznajesz ich? Ukradli 80-latkowi 25 tys. zł

Policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopisy osób, które mogą mieć związek z tą kradzieżą.

Rozpoznajesz ich? Ukradli 80-latkowi 25 tys. zł
d32oxoy
d32oxoy

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży 25.000 zł. z mieszkania, przy ul. Kołowej, do którego doszło 11 kwietnia. Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny, bądź osobisty z Dyżurnym Komisariatu Policji w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5, tel. 22 603-81-71.

Do zdarzenia doszło 11 kwietnia br. Dwie kobiety i mężczyzna podające się za pracowników administracji, pod pretekstem sprawdzenia licznika, dostały się do mieszkania 80-letniego mężczyzny i wykorzystując jego nieuwagę dokonały kradzieży pieniędzy w kwocie 25.000 złotych.

Zdjęcia z monitoringu

Policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopisy osób, które mogą mieć związek z tą kradzieżą. Ich personalia nie są jednak znane. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisywanych osób.

Każdy, kto rozpoznaje wskazane osoby lub ma jakokolwiek informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5, tel. 22 603-81-71. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

d32oxoy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32oxoy
Więcej tematów