Trwa ładowanie...

Prezydent obniży ceny biletów?

Dla tych, którzy płacą w Warszawie podatki! "Na pasażerów czeka niespodzianka"

Prezydent obniży ceny biletów?
d3r46h0
d3r46h0

Zaczyna się walka na obietnice. Wczoraj lider Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej i burmistrz Ursynowa, Piotr Guział powiedział, że miesięczy bilet imienny może i będzie - w przypadku wygranej WWS - kosztował 50 zł. - To jest kompletnie oderwane od rzeczywistości - skomentowała te słowa w radiowej Dwójce Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Oderwanie, ale nie do końca. Kolejna podwyżka cen biletów szykuje się w styczniu 2014 r.ale jak dowiedział się TVN lada dzień Hanna Gronkiewicz-Waltz będzie miała dla pasażerów niespodziankę.

- Chodzi o to, aby wszyscy, którzy płacą podatki w Warszawie, mieli korzystniejsze ceny na przejazdy komunikacją publiczną - zapowiedział wiceprezydent miasta Jacek Wojciechowicz.

d3r46h0

Czy to oznacza obniżkę cen biletów? A może tylko brak podwyżek? Dowiemy się już wkrótce.

Ceny biletów to jeden z podstawowych argumentów przeciwników obecnej prezydent i inicjatorów referendum w sprawie jej odwołania. Jak informowaliśmy kilka dni temu, referendum w sprawie jej odwołania odbędzie się 13 października.

Prezydent zapowiedziała też w rozmowie z TVP, że nie weźmie udziału w żadnej debacie z Piotrem Guziałem. – Pan Guział pomylił referendum z wyborami, w związku z tym nie ma powodu do debaty – podkreśliła.

d3r46h0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r46h0
Więcej tematów