Trwa ładowanie...

Praga a Warszawa. Wraca cykl "Z tamtej strony Wisły"

Ile w popularnych mniemaniach o Pradze jest prawdy, a ile przesądów? Co jest w tych opowieściach często powtarzaną kompletną nieprawdą, a co prawdą, ale za to zupełnie pomijaną lub niezauważaną?

Praga a Warszawa. Wraca cykl "Z tamtej strony Wisły"
d2nt6nb
d2nt6nb

Ile w popularnych mniemaniach o Pradze jest prawdy, a ile przesądów. Co jest w tych opowieściach często powtarzaną kompletną nieprawdą, a co prawdą, ale za to zupełnie pomijaną lub niezauważaną. W żartobliwym i poważnym tonie opowie Jarek Spacerolog Praski. Miniwykładem "Praga a Warszawa" wraca cykl "Z tamtej strony Wisły". Pierwszy wykład odbędzie się jutro, 19 listopada, w środę.

Spotykamy się w środy o 19:00, w praskim zagłębiu klubowym, w lokalu Chmury (ul. 11 Listopada 22, w podwórku po lewej stronie) - mówią organizatorzy - Jesteśmy grupą przewodników-miłośników prawej strony Wisły, czyli tej strony, o której mówi się za mało. Chcemy, żeby zmieniły to spotkania "Z tamtej strony Wisły". Będziemy przybliżać historię, miejsca i przede wszystkim ludzi. Łączyć, a nie dzielić. Serdecznie zapraszamy mieszkańców lewobrzeżnej Warszawy, może ktoś zakocha się w prawym brzegu tak jak my?

//NPB("003")!

d2nt6nb
d2nt6nb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nt6nb
Więcej tematów