Trwa ładowanie...

Pożar na Pradze. Mężczyzna opatrywany na chodniku

Pożar przy ulicy Środkowej 6 w Warszawie.

Pożar na Pradze. Mężczyzna opatrywany na chodniku
d1naf1y
d1naf1y

Pożar przy ulicy Środkowej 6 na warszawskiej Pradze. Z ciężkimi poparzeniami do szpitala trafił mężczyzna, który znajdował się w płonącym mieszkaniu. Ewakuowano 15 osób. W akcji brały udział 3 zastępy straży pożarnej.

- O godzinie 23:42 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że przy ulicy Środkowej 6 doszło do pożaru mieszkania. Na miejsce zdarzenia udały się trzy zastępy straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, stwierdzono pożar mieszkania na parterze. W środku znajdował się właściciel, którym szybko zajęli się ratownicy medyczni. 58-letni mężczyzna z licznymi, ciężkimi poparzeniami ciała, opatrywany był na chodniku. Następnie został przewieziony do szpitalu - mówi WawaLove asp. sztab. Grzegorz Trzeciak z zespołu prasowego stołecznej straży pożarnej.

- Chwilę po tym zdarzeniu niezwłocznie przystąpiliśmy do działań gaśniczych. Na czas trwania gaszenia budynku ewakuowaliśmy około 15 osób, które były najbardziej zagrożone pożarem. Na szczęście nie było więcej osób poszkodowanych. Działania zakończyliśmy o godzinie 1:20 - dodał asp. sztab. Grzegorz Trzeciak.

Pożar wybuchł na parterze 4-piętrowego budynku. Wszyscy mieszkańcy wrócili już do swoich domów.

d1naf1y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1naf1y
Więcej tematów